KURUMSAL

KURUMSAL

Yasin Acar inşaat ve çevre düzenleme; Birinci nesil çalışmaları, kentin konut ihtiyacını karşılamak üzere faaliyetlerini sürdürmekte iken 2006 yılında ikinci nesil Yasin Acar tarafından kentin alt yapı ve çevre düzenleme ihtiyaçlarına kalite ve standart üstü çözümler getirebilmek için kurumsal faaliyetlerine hız vermiştir.

Yasin Acar inşaat ve çevre düzenleme; beton üstyapı ve altyapı olmak üzere farklı renk ve desenlerde parke -bordür, doğal-yapay şelale ve havuzlar, yeşillendirme ve sulama, kent-bahçe mobilyaları ve saksıları yanı sıra müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir.

Üretim ve uygulamalarında ileri teknoloji, ürün çeşitliliği, Ar-ge çalışmaları, tasarım kadrosu ve akademik çevrelerle olan profesyonel iş birliktelikleriyle hem sektöründe öncü olma hem de ülke değerlerine katkıda bulunma adayı bir kuruluştur.

Yasin Acar inşaat ve çevre düzenleme; Yaratıcı odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile kurumsal sorumluluğunu yerine getirirken; müşteri memnuniyeti, verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımı ile hizmet vermektedir.

 

Yasin ACAR:

1973 yılında Konya’da doğdu. İlkokul öğrenimini bitirdikten sonra aile mesleği olan inşaata, ilgisinden dolayı Fatih endüstri meslek lisesi yapı bölümüne kayıt yaptırdı. 1991 yılın ‘da mezun olduktan sonra muhtelif şantiyelerde görev aldı. Selçuk Üniversitesi meslek yüksek inşaat programından 1994 yılında mezun olduktan sonra dört sene daha şantiyelerde görev yaptı.1998 ile 2007 yılları arası Konya merkez Karatay belediyesi ve Sarıoğlan belde belediyelerinde idari makamlarda bulunduktan sonra, ayrılarak kurumun yönetiminde aktif görev yapmaktadır.